Nový web

Příspěvek od

Dnes jsme spustili novou verzi našich www stránek, které budou rychlejší, přehlednější a které budeme postupně plnit informacemi a zajímavostmi ze světa kancelářské techniky a přidružených oborů, ze života naší společnosti a z nabídky našich služeb.

V hlavičce  webu se objevily tři ikony s nejdůležitějšími kontaktními informacemi (e-mail, telefon a adresa). To proto, abychom co nejvíce ušetřili Váš čas ve chvíli, kdy nám chcete poslat velikou objednávku, potřebujete se s námi podělit o trápení s Vaší rozbitou tiskárnou, nebo si přejete jen tak za námi zajít, prohodit pár slov a přitom vytisknout kalendáře pod stromeček pro celou rodinu. Všemu vévodí červené tlačítko SAMOOBSLUHA pro rychlý vstup na náš zákaznický portál, kde lze objednat spotřební materiál či nahlásit opravu zařízení, poslat dokumenty k tisku a to vše v komfortním prostředí a s možností zpětné kontroly a historie úkonů.

V sekci PRODUKTY A SLUŽBY najdete všechny obory naší činnosti, kterou se snažíme neustále rozšiřovat a zkvalitňovat. Naposledy jsme ji rozšířili o partnerskou recepci DHL, kde na základě Vašeho požadavku vypravíme letadlo s Vaším balíčkem až na druhý konec světa.

V sekci PODPORA naleznete nejdůležitější odkazy na servisní aplikace nebo stažení ovladačů k produktům Canon a EPSON , stáhnete zde různé dokumenty či vzory anebo nám prostřednictvím formuláře můžete napsat Váš dotaz, či požadavek.

V sekci AKTUÁLNĚ se dozvíte o nejnovější akční nabídce výrobků Canon a o právě probíhajících propagačních akcích na podporu prodeje produktů.

V sekci KONTAKTY se dozvíte, jak se s námi nejlépe zkontaktujete a kde nás najdete. A nejen to. Prostřednictvím našich partnerů a spřízněných firem dokážeme obsloužit celé území naší republiky. Máte pobočku v Praze? Není problém, tam sídlí naše mateřské společnosti. Potřebujete servis v Kroměříži? Naši kolegové z Olomouce jsou u Vás cobydup.

S našimi stávajícími i nastávajícími klienty se snažíme co nejvíce komunikovat. Proto je téměř na každé stránce se službami poptávkový formulář, kterým nás můžete přímo kontaktovat a vyžádat si tak např. cenovou nabídku pro váš konkrétní projekt.

 

Cílem našeho snažení bylo vytvořit opravdu přehledný zdroj informací pro Váš každodenní život. Stálo nás to nemálo úsilí a probděných nocí. Ale snad to stálo za to. Jestli se nám to podařilo však posuďte sami.  Ať se Vám líbí.

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..