Pořízení technologií

Příspěvek od

[el_row css_overflow=”default” alpha=”100″ equal_height_option=”0″ equal_height=”0″ justify_content_option=”default” justify_content=”default” background_type_option=”image” background_type=”image” background_style=”cover” spy=”none” scroll_delay=”300″ border_style=”solid”][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

PROXIMA spol.s r.o. zpracovala projekt digitální transformace ve společnosti na dodání tiskového stroje a dodání software pro automatizaci tiskařské výroby a řízení a správu zakázek.

Cíle projektu, který povede ke zvýšení produktivity a tím i konkurenceschopnosti je:

  • Pořízení a provozování tiskového stroje, který umožňují potisk speciálních materiálů a vytváření lepené vazby V2 pro tisk knih a knižních publikací.
  • Pořízení specializovaného software, který propojí nyní používané tiskové, distribuční a ekonomické systémy při zpracování tiskových dat. Tímto dojde k automatizace celého procesu přijímání zakázek i plateb díky napojení objednávkového systému na platební bránu. Zároveň díky propojení na další systémy ve společnosti dojde k automatizovanému řízení zásobování materiálem a automatickému sledování stavu zakázky.

Zamýšlená operace je financována za podpory EU

[/el_text_html][/el_column][/el_row]

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..