Vyhledávání

Bazar tiskáren a kopírek

Použitá kancelářská zařízení ve výborném stavu se zárukou

Bazar tiskáren a kopírek

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ VE VÝBORNÉM STAVU SE ZÁRUKOU

Zákazníci si žádají nejmodernější technologie tisku zajišťující tu nejvyšší míru efektivity a spolehlivosti provozu, proto svou „flotilu“ tiskáren rádi modernizují. Multifunkce Canon ale díky kvalitě výroby i výstupní kontroly mohou nabídnout mnohem delší životnost. Byla by škoda je likvidovat,

V sekci Bazar tiskáren naleznete tiskárny a kopírky, které byly většinou použité v servisních smlouvách a po jejich ukončení si zákazníci pořídili nové. Tyto stroje jsou většinou solidně vybavené a poskytnou Vám veškeré funkce pro rozjezd Vaší kanceláře.

Repasované tiskárny a kopírky kontrolujeme, prověřujeme jejich funkčnost a také je odborně nainstalujeme. Samozřejmostí je i záruka na jejich bezchybný provoz.

Možností pořízení je i zajištění stroje formou pronájmu s následným odkoupením. V tomto případě jsou veškeré případné závady odstraněny zdarma, a to po celou dobu trvání smlouvy.

VÍCE O PRONÁJMECH

Filters Sort
Typ stroje
Popis
Cena včetně DPH

včetně podavače originálů, s podstavcem, včetně instalačních tonerů

Toto kompaktní a uživatelsky příjemné barevné multifunkční zařízení formátu A3 poskytuje vysoce kvalitní barevnou komunikaci a zjednodušuje pracovní postupy zpracování dokumentů. 

Funkce pro tisk, kopírování, barevné skenování, odesílání a faxování, Barevný a černobílý výstup do formátu A3 rychlostí 35 str. A4/min, Podpora mobilního tisku a skenování, barevný displej LCD, ovládaný dotykem a potažením , Kapacita papíru až 2.300 listů, Digitalizace, sledování nákladů a integrace, Snadná správa zařízení i skupiny zařízení, Snadno vyměnitelný spotřební materiál, Nízká spotřeba energie

Zhotoveno 90.000 stránek, tj. cca 9% životnosti
Záruka 12 měsíců.

 

Zobrazit úplné specifikace    Poptávka pronájmu stroje

 

22 990    Back to Top