Vytěžování faktur a účtenek pomocí umělé inteligence – Scan2x AI

Příspěvek od

Vstupte do éry revoluční digitalizace dokumentů s novou funkcí Scan2x AI. Tento inteligentní nástroj, podporovaný umělou inteligencí, přináší efektivní a přesné automatické vytěžení faktur a účtenek, tím šetří značné množství času.

Scan2X AI umožňuje firmám rychle a efektivně zpracovávat velké množství dokumentů, zejména faktur, což je ideální pro ty, kteří hledají cesty ke zvýšení své produktivity. Díky funkci umělé inteligence Scan2x AI zpracovává automaticky data ve fakturách bez nutnosti složitého nastavování a konfigurace.

Výrazné zjednodušení procesu extrakce dat vede k významné časové úspoře, což ocení zejména účetní. Scan2x AI zajišťuje vytěžení s až 98% přesností. Eliminují se chyby spojené s manuálním přepisováním dat a veškerá vytěžená data mohou podléhat schvalovacímu procesu.

Firmy mohou digitalizovat své účetnictví bez nutnosti změny účetního systému. Scan2x se dokáže integrovat se zavedenými účetními systémy jako je Pohoda, Money a další.

Funkce self-learning umožňuje Scan2x AI neustále se zdokonalovat s každým novým dokumentem, což zajišťuje konstantní zlepšování a optimalizaci procesu vytěžování.

Více o Scan2x  se dozvíte z informačního letáku, nebo na stránkách výrobce

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..