Vyhledávání

Razítka COLOP

Na základě Vašich požadavků zhotovíme a dodáme razítka různých typů a velikostí. Je to jednoduché. Dodejte nám Vaši předlohu, naskenovaný otisk stávajícího razítka, upřesněte změny, které chcete provést nebo jen jednoduše popište Vaši představu.
Náš pracovník se s Vámi spojí a dodá grafický návrh. A do druhého dne může být razítko připraveno k převzetí.
Vybírejte z katalogu, pro jaké účely razítka potřebujete. Ať už klasické z řady PRINTER, přenosné MOUSE do kapsy, stylové ukryté v tužce, datumovku pro dalších deset let společného života, kovové tělo pro celodenní pracovní nasazení nebo dřevěné s polštářkem, ze kterého na nás zavane nostalgie.
Nebo měníte firmu a potřebujete vyměnit pouze štoček. Razítko špatně tiskne, protože je vymačkaný nebo suchý polštářek…všechno máme a všechno můžete mít i Vy.
Zavolejte, napište, nebo nás kontaktujte formulářem na této straně.
Po kliknutí na odkaz níže můžete procházet katalogem razítek

O společnosti COLOP

Firma COLOP CZ s. r. o. byla založena v roce 1993 pod obchodním názvem STEMPEL spol. s r. o. Ke změně názvu došlo v červnu roku 2005. Zakladatelem byla společnost COLOP Stempelerzeugung Skopek, GmbH u Co.KG, jeden z nejvýznamnějších producentů samobarvicích a páskových razítek na světě, se sídlem ve Welsu v Rakousku. Ihned po svém založení zaujala firma COLOP CZ mimořádné postavení ve struktuře celosvětově působící skupiny COLOP. Firma COLOP CZ převzala od mateřské společnosti část výrobního programu včetně know how a působí jako jediná zahraniční výrobní jednotka mateřské společnosti. Ve výrobním programu má COLOP CZ kompletní výrobu páskových razítek v nejrůznějších jazykových mutacích (razítka vyráběná v Borovanech jsou vyvážena, stejně jako razítka vyráběná v mateřské společnosti, do více než 120 zemí celého světa), samobarvících razítek řady Printer Line, kapesních razítek Pocket Stamp a Stamp Mouse, flash razítek EOS Line, razítkovacích podušek a náhradních polštářků do samobarvících razítek.

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Katalog razítek COLOP (staženo 250× )

    Back to Top