Pošleme Vaši zásilku do světa – DHL SERVICEPOINT

Příspěvek od

DHL SERVICEPOINT – partnerská recepce v Karlových Varech

Jsme partnerská recepce DHL Express, odkud si jednoduše pošlete Vaši zásilku, dopis nebo balík. Doručení po EU během 1 pracovního dne, mimo EU nejčastěji do 2 až 3 pracovních dnů. Odeslání zásilek bez smlouvy s přepravní společností.

Je to složité?

Ani složité, ani časově náročné. Nehledejte krabici, ani balící papír. Zásilku jednoduše přineste k nám a připravte si údaje o odesilateli a příjemci zásilky a zbytek nechte na nás.. Obaly máme zdarma k dispozici v několika velikostech. Vyplníme spolu jednoduchý formulář a po chvíli si kurýr vyzvedává připravený balíček a odváží jej na třídící linku.

DHL Express ve svém novém terminálu disponuje třídící linkou, která urychluje ranní i odpolední proces odbavení zásilek. Linka má kapacitu až 6000 zásilek za hodinu. Sledujte video natočené v průběhu jednoho pracovního dne.

Kdy bude zásilka doručena a je služba drahá?

Cena za odeslání zásilky je na její velikosti (nikoliv na váze) a na z zemi, kam bude doručována . Možná Vás překvapí, ža např. po EU je doručena příjemci již druhý den po podání na naší recepci DHL, a to pomocí vlastní sítě nákladních letadel a kurýrů DHL. Cenu, přepravní časy a další potřebné údaje v sekci DHL SERVICEPOINT na našich stránkách.

Potřebujete expresně poslat Vaše smlouvy, písemnosti či zásilky třeba na druhý konec světa. Pak přijeďte k nám do Karlových Varů.

Těšíme se na vaši návštěvu

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..