PROXIMA spol.s r.o.

Příspěvky

Zvýšení bezpečnosti multifunkcí Canon ve spolupráci s McAfee

Cannot find grid information

Další nová vylepšení zařízení Canon iR-ADVANCE III. edice

McAfee – další zvýšení bezpečnosti iR ADV III. edice

Dominantním vylepšením nové Platformy 3.9, která byla v průběhu prázdnin uvolněna a posiluje bezpečnost zařízení III. edice, je integrace McAfee Embedded Control. Tento nástoj od společnosti McAffe přidává k implementované Kontrole integrity systému a aplikací při spuštění zařízení také Kontrolu integrity systému a aplikací za provozu zařízení. Cílem je zabránit manipulaci s operačním systémem zařízení, zabránit neautorizovanému spouštění aplikací (MEAP), důkladně chránit zařízení před potencionálními hrozbami typu Malware a neoprávněným proniknutím do zařízení a zajistit ochranu dat, která jsou v zařízení uložena, zpracovávána nebo vytvářena.

Duální síťové připojení

Dalším zajímavým vylepšením je přidání možnosti vytvořit Duální síťové připojení pomocí kabelového připojení do dvou odlišných sítí, kdy jedna sít slouží pouze k práci s daty, kdežto druhá může sloužit k monitoringu zařízení, napojení na internetové funkce, nebo pro jiné specifické využití.

Snadnější instalace pro uniFLOW Online

Příjemným vylepšením ve spojení s uniFLOW Online je integrace SmartClienta rovnou do zařízení a zajištění tisku v tomto prostředí za podmínek, kdy v minulosti musel mimo zařízení ještě běžet počítač s nainstalovaným SmartClientem.

Protože cílem je zpříjemnit a zpřehlednit ovládání zařízení, přidává se zobrazení zadržených tiskových úloh (Hold print jobs) v Časové ose, díky čemuž je uživatel pohodlně a rychle může vyvolat pro tisk.

Napsat komentář :

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna

Vážení zákazníci

V souvislosti s nařízením vlády v boji proti šíření koronaviru bude až do odvolání naše provozovna uzavřená pro veřejnost.

I nadále však naše společnost zajišťuje tyto služby:

- výdej a dodávky on-line či telefonicky objednaného zboží

- tisk on-line zadaných zakázek

- servis kancelářské a výpočetní techniky

Pro bližší info prosím volejte tel. 353 222 538, e-mail: info@kvproxima.cz