Zvýšení bezpečnosti multifunkcí Canon ve spolupráci s McAfee

Další nová vylepšení zařízení Canon iR-ADVANCE III. edice

McAfee – další zvýšení bezpečnosti iR ADV III. edice

Dominantním vylepšením nové Platformy 3.9, která byla v průběhu prázdnin uvolněna a posiluje bezpečnost zařízení III. edice, je integrace McAfee Embedded Control. Tento nástoj od společnosti McAffe přidává k implementované Kontrole integrity systému a aplikací při spuštění zařízení také Kontrolu integrity systému a aplikací za provozu zařízení. Cílem je zabránit manipulaci s operačním systémem zařízení, zabránit neautorizovanému spouštění aplikací (MEAP), důkladně chránit zařízení před potencionálními hrozbami typu Malware a neoprávněným proniknutím do zařízení a zajistit ochranu dat, která jsou v zařízení uložena, zpracovávána nebo vytvářena.

Duální síťové připojení

Dalším zajímavým vylepšením je přidání možnosti vytvořit Duální síťové připojení pomocí kabelového připojení do dvou odlišných sítí, kdy jedna sít slouží pouze k práci s daty, kdežto druhá může sloužit k monitoringu zařízení, napojení na internetové funkce, nebo pro jiné specifické využití.

Snadnější instalace pro uniFLOW Online

Příjemným vylepšením ve spojení s uniFLOW Online je integrace SmartClienta rovnou do zařízení a zajištění tisku v tomto prostředí za podmínek, kdy v minulosti musel mimo zařízení ještě běžet počítač s nainstalovaným SmartClientem.

Protože cílem je zpříjemnit a zpřehlednit ovládání zařízení, přidává se zobrazení zadržených tiskových úloh (Hold print jobs) v Časové ose, díky čemuž je uživatel pohodlně a rychle může vyvolat pro tisk.

[grid_plus name=”IRAC3500s”]

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..