Novinky v kategorii A3 laserových zařízení

Příspěvek od

Nový rok je tu a my jsme si pro nadcházející období připravili dvě nová zařízení v kategorii A3. Prvním zástupcem je černobílé multifukční zařízení imageRUNNER 2600 a druhým barevná tiskárna i-SENSYS LBP852Cx.

Novinka imageRUNNER 2600 bude v kategorii dostupných A3 černobílých multifunkcí nahrazovat úspěšnou řadu iR 2500. Základem jsou tři modely primárně se lišící rychlostí, a to iR 2625i, iR 2630i a iR 2645i. Zřetelným ovládacím prvkem zařízení je barevný dotykový displej s úhlopříčkou 17.8 cm, který vychází z úspěšné řady iR ADV 3. Generace, díky kterému je ovládání jednoduché a intuitivní. Integrace zařízení do tiskového prostředí je jednoduchá díky podpoře uniFLOW a uniFLOW Online. Samozřejmostí je využití služeb eMaitenance, SIEM a Remote Operation Viewer. Zpřístupnění v síťové infrastruktuře je možné skrze Ethernet, WiFi nebo Direct WiFi. Konfigurace zařízení je viditelně rozšířitelná o interní finišer včetně sešívání a bezsponkového sešívání. Standardní nebo volitelnou součástí podle typu modelu, je jednotka podavače dokumentů typu RADF, která poskytuje oboustranné skenování díky reversnímu obracení listů.
Díky vyšší plánované životnosti zařízení se bude jednat o cenově dostupnější variantu k řadě vyspělých černobílých zařízení iR ADV 4500.

Dalším zařízením je barevná A3 tiskárna i-SENSYS LBP852Cx, která disponuje vysokou rychlostí tisku (36 str./min pro formát A4 a 18 str./min pro formát A3). Tiskárna může být provozována na stole nebo s přídavnými zásobníky jako samostatně stojící. Použitá tisková technologie v režimu „POP mode“ (Point of Purchase) poskytuje velmi kvalitní barevný tisk. Ten s podporou tisku na papír o velikosti Banner (maximální tisková délka je 1200 mm) naznačuje, pro jaký typ použití je tento model hodný. Najde uplatnění při tisku jednoduchých reklamních nosičů, které si uživatel může i díky aplikaci Poster Artist Lite v místě snadno zhotovit. Novým prvkem, který má zajistit hospodárné tiskové náklady upravený spotřebním materiál, který zahrnuje tonerové kazety (CMYK), fotoválce a nádobku na odpadní toner.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..