Firemní den 2021 na rallye okruhu

Příspěvek od

21.8.2021 – Adventureland v Bělé pod Bezdězem

Adventure Land  v Bělé pod Bezdězem je multifunkční přírodní areál, ve kterém je k dispozici propracovaný SUV & off-road polygon, asfaltové rallye okruhy, rozsáhlé parkoviště a další asfaltové i travnaté plochy. Při příležitosti ladění a testování závodních vozů na nadcházející Barum Rally Zlín jsme využili příležitosti k pozvání našich obchodních partnerů na adrenalinový den, ve kterém si mohli vyzkoušet své řidičské dovednosti a zažít jízdu na sedadle spolujezdce v závodním speciálu.

Na účastníky akce čekala jízda zručnosti na vyznačené dráze, zkouška dovedností při zvládání smyku na speciálně upraveném vozidle pro driftování, jízda na počítačovém  trenažéru závodní tratě a jízda s profesionálním závodníkem v dnes již veteránském závodním speciálu na sedadle spolujezdce v přilehlém rallye okruhu.

O fotografie z akce se postaral promoteam Canon a každý účastník si domů odnesl momentky u závodního vozu. K dovršení povedeného zážitku ze slunného dne jsme připravili i výborné pohoštění s obědek, kávou a sladkými dortíky.

Děkujeme všem zákazníkům, kteří s námi přijeli strávit odpoledne za účast a dle reakcí víme, že si každý odnesl neopakovatelný zážitek. A s těmi, kterým se termín akce nehodil se těšíme na příští setkání s opět jiným tématem.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..