Canon imageRUNNER 2224

Příspěvek od

základní A3 černobílá multifunkce  CANON imageRUNNER 2224

Canon představil dva nové modely základních kopírovacích strojů do formátu A3 – imageRUNNER 2224 a imageRUNNER 2224iF. Prvně uvedený model 2224 bude poskytovat primárně tiskové služby, ale jen jednostranně, základní skenování a kopírování. Jedná se zjednodušeně řečeno o základní černobílou A3 stolní kopírku, od které nelze očekávat nic navíc, ale zato se jedná o cenově dostupný model.
Naproti tomu model 2224iF, jak již z označení iF vyplývá, bude mít podporu pokročilejších funkcí pro skenování a odesílání dokumentu. Jedná se o základní A3 černobílé multifunkční zařízení, které v porovnání s ostatními vyššími modely bude k dispozici za zajímavou cenu.

Mezi základní společné parametry patří tisk formátu A4 rychlostí 24 str./ min., vyšší kvalita tisku až do rozšířeného 1200 x 1200 dpi. Díky interní zabezpečené paměti, poskytuje šifrovaný tisk. Model iF nově přidává podporu i pro bezdrátové připojení – WiFi, další bezpečnostní standardy jako je TLS 1.3. Vzhledem ke stále častějšímu používání firemních řešení postavených na Office 365 je k dispozici podpora Microsoft Universal Print. Modely série iR2224 jsou k dispozici již od února 2023.

Uvedené modely již brzy naleznete v našem e-shopu

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..