Nová řada výkonných strojů imageRUNNER ADVANCE DX 8900 přichází

Příspěvek od

Hledáte vysokou rychlost zpracování velkého objemu tisku? Vyžadujete profesionální výstupní kvalitu a širokou škálou možností konečných úprav? Výkonná multifunkční A3 BW zařízení řady imageRUNNER ADVANCE DX 8900 všechny tyto parametry splňují.

Nová řada 8900, která navazuje na svého úspěšného předchůdce řadu 8700, oblíbenou pro vysokou spolehlivost, snadnou obsluhu a nízké náklady na click, je pro vás připravena ve 3 základních tiskových rychlostech: 86/95/105 A4 str./min. a nabízí vysokorychlostní a přesné skenování až 270 obr. A4/min, podávání papíru a sklo odolné proti skvrnám, které je jedinečnou funkcí společnosti Canon. Automatická kalibrace během tisku zajistí a udržuje vysokou kvalitu obrazu. Tiskárny podporují širokou škálu velikostí médií od formátu SRA3 až do B5R s gramáží 256 g/m². Díky volitelným přídavným zásobníkům je možné kapacitu podavačů navýšit až na 7 700 listů.

K dispozici je několik profesionálních dokončovacích doplňků, které zvýší vaši produktivitu a umožní snadno vytvářet profesionální výstupy. Tato široká nabídka také zahrnuje nový brožurový finišer AG1 s možností vytvoření až 100 stranové brožury nebo jednotku skládání papíru K1, která hravě vytvoří Z či C sklad.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..