Nová dvojice černobílých tiskáren i-SENSYS X 1800P

Příspěvek od

Canon i-SENSYS X 1861P a i-SENSYS X 1871P

Nedávnou novinkou v portfoliu černobílých laserových tiskáren v kategorii i-SENSYS X je dvojice tiskáren nesoucí označení i-SENSYS X 1861P a i-SENSYS X 1871P, která nahrazuje modely i-SENSYS LBP351x a LBP352x. Jedná se o novinku v kategorii zařízení pro velkoobjemový tisk a rychlost tisku je 61 str./min. pro model X 1861P a 71 str./min. pro model X 1871P. Tiskárny podporují širokou škálu velikostí médií včetně formátů A5, A5R a A6 pro tisk ze standartní i přídavné kazety. Díky volitelným přídavným zásobníkům je možné kapacitu podavačů navýšit až na 4 300 stran. U nové tonerové kazety T15 byla navýšena kapacita až na 42 000 listů.

VŠESTRANNÉ MOŽNOSTI TISKU

Díky až šesti různým volitelným zásobníkům papíru a konfiguracím podstavce mohou tiskárny řady 1800P fungovat jako standardní stolní tiskárna nebo jako velká volně stojící pracovní stanice.

OVLÁDEJTE

Řada 1800P nabízí flexibilní řešení správy uživatelů pro podnikové správce a oddělení IT.

ÚDRŽBA

Vzdálený přístup k funkcím ovládání zařízení spolu se stavovým nástrojem toneru zkracují prostoje.

Ochrana proti hrozbám

Zabezpečení v rozsahu 360 stupňů zajišťuje kompletní zabezpečení dokumentů, zařízení a sítě. Mezi funkce zabezpečení patří šifrovaný zabezpečený tisk, ověření systému při spuštění a ochrana sítě.

Zvýšení efektivity

Tiskněte velké objemy dokumentů s volitelnými přídavnými zásobníky papíru s maximální kapacitou 4 300 listů.

Tiskárny již naleznete v našem e-shopu

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..