Multifunkce Canon získaly pět významných ocenění

Příspěvek od
Společnost Canon obdržela prestižní ocenění od nezávislé testovací laboratoře DataMaster Lab. Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i, imageRUNNER ADVANCE C3525i, a imageRUNNER ADVANCE C5540i jsou špičkou ve svých kategoriích.

„Produktivita a efektivita multifunkčních kancelářských zařízení Canon je pro nás i naše zákazníky a jejich podnikání klíčová. Pozitivní zpětná vazba v podobě ocenění při srovnání s konkurencí nás velmi těší, protože jde o nezávislé potvrzení špičkové kvality našich produktů.“ řekl Michal Petro, ředitel divize Document Solutions Canon CZ/SK.
Rodina kancelářských zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE poskytuje vysoký výkon a kvalitní barevný výstup pro náročná kancelářská prostředí. Tato inteligentní multifunkční zařízení zvyšují produktivitu prostřednictvím zdokonalených pracovních postupů pro dokumenty, poskytují intuitivní uživatelské prostředí, ale zároveň uchovávají firemní data v bezpečí. To z nich činí zásadní součást každého moderního pracoviště. Společnost DataMaster Lab je jedinou evropskou testovací laboratoří, která se specializuje na oblast digitálního tisku. Laboratoř testuje tisková a multifunkční zařízení již od roku 2009; od té doby provedla více než 10 000 individuálních testů na 350 strojích.

„Všechna ocenění za rok 2018 jsou výsledkem našich propracovaných hodnotících procesů,“ uvedl Edward Bilson, technický ředitel DataMaster Lab. „Výsledky testů jsou k dispozici našim odběratelům, aby si mohli sami ověřit jejich nezávislost a věrohodnost. Na naše výsledky se můžete opravdu spolehnout,“ dodal.

Ocenění DataMaster Lab Awards 2018 pro Canon:

  • Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i, „Vítěz“ v kategorii Nejlepší produktivita v duplexním režimu
  • Canon imageRUNNER ADVANCE C3525i, Vítěz“ v kategorii Nejlepší velikost skenovaného souboru” a „Vynikající“ v kategorii Nejlepší produktivita v duplexním režimu
  • Canon imageRUNNER ADVANCE C5540i, Vynikající“ v kategorii Nejrychlejší první kopie
  • Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i, „Vysoce doporučeno“ v kategorii Nejlepší produktivita skenování

 

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..