PROXIMA spol.s r.o.

Příspěvky

Inovovaná řada imageRUNNER ADVANCE III Edice

Inovovaná řada kancelářských zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE 3 Generace se může pochlubit velkým množstvím nově integrovaných funkcí, nástrojů a inovací, které jsou pro lepší orientaci zahrnuty pod označením III Edice. Tato vylepšení se dotýkají oblastí Bezpečnosti a Uživatelského rozhraní. Díky tomu je možné pružně zareagovat na aktuální potřeby zákazníků z oblasti bezpečnosti zařízení, či práci s dokumenty a přinést vylepšené uživatelské ovládání. Jelikož je tato řada plná nejrůznějších vylepšení a nových funkcí, uvádíme jen některé:

Secure boot

V oblasti bezpečnosti je novým prvkem Secure boot. Díky tomuto procesu pro zabezpečení firmware zařízení proti jeho modifikaci je možné zabránit útočníkům v napadení zařízení úpravou firmware, aniž by tento zásah bylo možné detekovat.

SIEM (Security Information Event Management)

Zajímavým nástrojem pro zvýšení bezpečnostních standardů je integrace SIEM (Security Information Event Management). Zařízení tak aktivně odesílá logy událostí ze zařízení do SW řešení jiných výrobců, které se používají pro monitorování stavu, funkčnosti a používání firemních informačních systémů. Díky tomu pomáhá monitorovat a detekovat nestandardní chování uživatelů při využívání zařízení.

Nové Uživatelské rozhraní

Snad nejviditelnější změnou je přepracování Uživatelského rozhraní zobrazeného na displeji zařízení. Některé prvky byly vypuštěny a nově se v levé části zobrazuje časová osa provedených úloh. Uživatel si může opětovně vyvolat a zopakovat provedené úlohy i mimo jejich zobrazení, popřípadě si ji může přidat jako zástupce do Uživatelských nastavení.

Zlepšení kvality OCR

Častým dotazem ze strany uživatelů bývá také otázka kvality OCR, které je integrováno v zařízení. Edice III přináší v tomto směru další výrazné vylepšení a zkvalitnění. Při ukládání do formátu PDF je nově možné volit mezi OCR (Priorita rychlosti) nebo OCR (Priorita kvality). Je-li zvolena možnost OCR (Priorita kvality) je využito zpracování výkonnějšími nástroji nově integrovanými do zařízení a díky tomu je docíleno vyšší kvality převodu dokumentu do formátu PDF.

Nová technologie Canon imageRUNNER ADVANCE 3 Generace je implementována ve všech nově pořízených strojích. Výhodnou formou pořízení výkonné tiskové techniky je pronájem s následným odkupem, který naše společnost také zajištuje.

Napsat komentář :

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna

Vážení zákazníci

V souvislosti s nařízením vlády v boji proti šíření koronaviru bude až do odvolání naše provozovna uzavřená pro veřejnost.

I nadále však naše společnost zajišťuje tyto služby:

- výdej a dodávky on-line či telefonicky objednaného zboží

- tisk on-line zadaných zakázek

- servis kancelářské a výpočetní techniky

Pro bližší info prosím volejte tel. 353 222 538, e-mail: info@kvproxima.cz