Inovovaná řada imageRUNNER ADVANCE III Edice

Příspěvek od

[el_row css_overflow=”default” alpha=”100″ equal_height_option=”0″ equal_height=”0″ justify_content_option=”default” justify_content=”default” background_type_option=”image” background_type=”image” background_style=”cover” spy=”none” scroll_delay=”300″ box_mode_option=”expanded” box_mode=”expanded” border_style=”solid”][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

Inovovaná řada kancelářských zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE 3 Generace se může pochlubit velkým množstvím nově integrovaných funkcí, nástrojů a inovací, které jsou pro lepší orientaci zahrnuty pod označením III Edice. Tato vylepšení se dotýkají oblastí Bezpečnosti a Uživatelského rozhraní. Díky tomu je možné pružně zareagovat na aktuální potřeby zákazníků z oblasti bezpečnosti zařízení, či práci s dokumenty a přinést vylepšené uživatelské ovládání. Jelikož je tato řada plná nejrůznějších vylepšení a nových funkcí, uvádíme jen některé:

Secure boot

V oblasti bezpečnosti je novým prvkem Secure boot. Díky tomuto procesu pro zabezpečení firmware zařízení proti jeho modifikaci je možné zabránit útočníkům v napadení zařízení úpravou firmware, aniž by tento zásah bylo možné detekovat.

SIEM (Security Information Event Management)

Zajímavým nástrojem pro zvýšení bezpečnostních standardů je integrace SIEM (Security Information Event Management). Zařízení tak aktivně odesílá logy událostí ze zařízení do SW řešení jiných výrobců, které se používají pro monitorování stavu, funkčnosti a používání firemních informačních systémů. Díky tomu pomáhá monitorovat a detekovat nestandardní chování uživatelů při využívání zařízení.

Nové Uživatelské rozhraní

Snad nejviditelnější změnou je přepracování Uživatelského rozhraní zobrazeného na displeji zařízení. Některé prvky byly vypuštěny a nově se v levé části zobrazuje časová osa provedených úloh. Uživatel si může opětovně vyvolat a zopakovat provedené úlohy i mimo jejich zobrazení, popřípadě si ji může přidat jako zástupce do Uživatelských nastavení.

Zlepšení kvality OCR

Častým dotazem ze strany uživatelů bývá také otázka kvality OCR, které je integrováno v zařízení. Edice III přináší v tomto směru další výrazné vylepšení a zkvalitnění. Při ukládání do formátu PDF je nově možné volit mezi OCR (Priorita rychlosti) nebo OCR (Priorita kvality). Je-li zvolena možnost OCR (Priorita kvality) je využito zpracování výkonnějšími nástroji nově integrovanými do zařízení a díky tomu je docíleno vyšší kvality převodu dokumentu do formátu PDF.

Nová technologie Canon imageRUNNER ADVANCE 3 Generace je implementována ve všech nově pořízených strojích. Výhodnou formou pořízení výkonné tiskové techniky je pronájem s následným odkupem, který naše společnost také zajištuje.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..