Další posílení v kategorii kancelářských zařízení imageRUNNER ADVANCE DX C3835i

Příspěvek od

Je nám velkou ctí představit dlouho očekávanou novinku v kategorii A3 barevných multifukčních zařízení – imageRUNNER ADVANCE DX C3835i. Jedná se o nástupce modelu iR ADV CX 5735i.

Základní parametry není nutné představovat. Koncepce vychází z řady iR ADV DX C3700i, plnohodnotné zařízení postavené na Platformě DX. Navíc nově přichází s rychlostí 35 str. min., které ve spojení s rychlým startem zařízení ze stavu spánku poskytuje dostatečně rychlé zařízení pro tradiční kancelářská prostředí. K tomu se přidává vylepšený interní finišer s navýšenou kapacitou na 10 listů pro Bezsponkové sešívání (ECO), který může být rozšířený o interní děrovačku, která je nově k dispozici pro tuto kategorii zařízení.

Jen pro rekapitulaci si připomeňme další parametry: v konfiguraci je možné volit z několika typů podavačů dokumentů, Ploché víko, RADF nebo DADF podavač dokumentů, dokončovací výkon a možnosti je možné navýšit externími finišery, interní úložiště je postaveno na technologii SSD disku, výrazně byl snížený servisní čas potřebný pro výměnu některých dílů v průměru o 25 %, snížena hlučnost a typická spotřeba zařízení při provozu TEC: 0,4 kWh, která je velmi konkurenceschopná v porovnání s jinými zařízeními jiných výrobců, postavených na jiných technologiích. Integrované bezpečností technologie staví na TMP 2.0, TLS 1.4, Dual network, Secure Boot, Runtime protection, SIEM, OCSP a další.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..