Canon imageFORMULA DR-M1060II

Příspěvek od

V těchto dnech je uváděn na trh inovovaný model imageFORMULA DR-M1060II, který si právem zaslouží synonymum pro ultra kompaktní a ultra rychlý skener v kategorii A3 zařízení. Skener nebude zabírat příliš moc místa. Svou koncepcí skenování po trajektorii U a možností rovného průchodu se jedná o univerzální model, který bude praktickým pomocníkem tam, kde bude skenováno velké množství různorodých materiálů, včetně těch speciálních, jakými jsou například obálky či kartičky na hrubším papíru.

Konstruováno pro vysoké zatížení

Nepřehlédnutelným jej činí černé provedení, k této změně došlo na základě zpětné vazby od zákazníků. Výkonnostní parametry, jako například skenování do 60 stran/min., zůstaly zachovány. K navýšení došlo u kapacity automatického podavače, a to na 80 listů, a u denního zatížení, které bylo navýšeno do 13 000 skenů.

Již nyní dostupné na našem e-shopu

KANCELÁŘSKÁ ŘEŠENÍ PRO DIGITALIZACI

Všestranný a ultrakompaktní skener formátu A3 s cestou papíru U-turn a volitelnou přímou cestou papíru. Skener DR-M1060 malých rozměrů je dokonalou volbou pro spolehlivé skenování různých typů dokumentů až do formátu A3.

Výhody

  • Mimořádně kompaktní skener formátu A3
  • Cesta papíru U-Turn a přímá cesta pro zpracování nejrůznějších dokumentů
  • Produktivní skenování rychlostí až 120 obr./min
  • Design s pohodlným předním podáváním papíru
  • Výkonný software včetně softwaru Kofax VRS
  • Snadné přidání volitelných plochých skenerů a modulů čárových kód
SPECIFIKACE

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..