Vyhledávání

PROXIMA spol.s r.o.

Prodej a servis kancelářské techniky Canon

Zajišťujeme prodej a servis kancelářské techniky záruční i pozáruční. Našim servisním střediskem jsou Karlovy Vary, odkud vyjíždíme za našimi zákazníky v rámci Karlovarského, Plzeňského i okolních krajů.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Rádi Vás přivítáme v naší provozovně, která je v prvním patře oranžového domu s nápisem Canon. Vchod do budovy je umístěn v průjezdu. Poznávací znamení: V domě je do ulice prodejna s dětským zbožím Baby Best, náš objekt sousedí s Lezeckou stěnou a naproti přes ulici se nachází Veterinární správa, veterinární pohotovost a lékárna.

*

 

AUTEM

Ve směru od nákupního centra Variáda ulicí Kpt.Jaroše minete vlevo závodiště, vpravo Moser a 50 metrů před světelnou křižovatkou vpravo je oranžový dům s nápisem Canon. Pokud vjedete do průjezdu, můžete zaparkovat na našem parkovišti.

*

 

AUTOBUSEM

Z centra města linkou 1,nebo 22 na stanici Sklářská, poté pokračovat ve směru jízdy autobusu a na světelné křižovatce zahnout doleva. Po 50 metrech vlevo je oranžový dům s nápisem Canon. Z Tašovic nebo Jenišova linkou 1, 16 vystoupit na stanici Moser a po 50 metrech je vpravo oranžový dům s nápisem Canon.

*

Hledáte servisní středisko Canon?

Ve spolupráci s našimi partnery v Praze a Olomouci pokrýváme i ostatní oblasti České republiky a území Moravy.

Back to Top