Vyhledávání

PROXIMA spol.s r.o.

Prodej a servis kancelářské techniky Canon

Zajišťujeme prodej a servis kancelářské techniky záruční i pozáruční. Našim servisním střediskem jsou Karlovy Vary, odkud vyjíždíme za našimi zákazníky v rámci Karlovarského, Plzeňského i okolních krajů.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Rádi Vás přivítáme v naší provozovně, která je v prvním patře oranžového domu s nápisem Canon. Vchod do budovy je umístěn v průjezdu. Poznávací znamení: V domě je do ulice prodejna s dětským zbožím Baby Best, náš objekt sousedí s Lezeckou stěnou a naproti přes ulici se nachází Veterinární správa, veterinární pohotovost a lékárna.

*

 

AUTEM

Ve směru od nákupního centra Variáda ulicí Kpt.Jaroše minete vlevo závodiště, vpravo Moser a 50 metrů před světelnou křižovatkou vpravo je oranžový dům s nápisem Canon. Pokud vjedete do průjezdu, můžete zaparkovat na našem parkovišti.

*

 

AUTOBUSEM

Z centra města linkou 1,nebo 22 na stanici Sklářská, poté pokračovat ve směru jízdy autobusu a na světelné křižovatce zahnout doleva. Po 50 metrech vlevo je oranžový dům s nápisem Canon. Z Tašovic nebo Jenišova linkou 1, 16 vystoupit na stanici Moser a po 50 metrech je vpravo oranžový dům s nápisem Canon.

*

Hledáte servisní středisko Canon?

Ve spolupráci s našimi partnery v Praze a Olomouci pokrýváme i ostatní oblasti České republiky a území Moravy.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Back to Top