PROXIMA s.r.o. | Canon Silver Partner

Novinky Canon v oblasti stolních zařízení i-SENSYS

Představujeme nová zařízení i-SENSYS

S přicházejícím jarem je nám ctí představit nová zařízení v kategorii stolních zařízení i-SENSYS. Jedná se o 6 modelů barevných laserových multifunkcí Canon řady MF640 a MF740 a 4 modely barevných laserových tiskáren řad LBP620 a LBP660. Základní parametry vychází z předcházející generace. Vybrané modely disponují kvalitním 12,7 cm dotykovým displejem. Písmeno x v označení indikuje ty, které se nejlépe hodí pro integraci do tiskových prostředí, která je možné postavit na řešeních uniFLOW, uniFLOW Online.

Dále přidávají novou zajímavou funkci v rámci rozvíjející Aplication library, a to tlačítko pro rychlou změnu jazyku displeje. Zde byla inspirací tato volba použitá u imageRUNNER ADVANCE 3. Generace. Toto zjednodušení ocení uživatelé ve vícejazyčných prostředích. Zdokonalením tiskového mechanismu zařízení, byl zrychlen oboustranný tisk až na 24,5 str. min. (u předchůdců 21,9 str. min.).

Poslední výrazné vylepšení se týká kapacity tonerových kazet, jejichž kapacita u H modelů byla navýšena. Uvedeme-li si přiklad, např. CRG 046 H Bk až na 7600 stran, která je použita u řady MF740 a LBP660.

Napsat komentář :

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna

%d blogerům se to líbí: