PROXIMA s.r.o. | Canon Silver Partner

Canon na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019

9.-11.4.2019, PVA EXPO Praha v Letňanech

Co mají společného tisk a rychlost? Odpověď najdete na našem stánku na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019, kterého se stejně jako v minulých letech bude společnost Canon účastnit.Připraveny pro vás máme nejen novinky novinky z oblasti velkoformátového tisku.

Přijďte si prohlédnout:
• nejnovější UV flatbed tiskárnu Océ Arizona řady 1300, která využívá vytvrzování výtisků diodami LED a zvyšuje efektivitu výroby.

• inovativní software Océ Arizona Xpert, intuitivní systém zjednodušující a automatizující složité úlohy včetně vícevrstvých a oboustranných aplikací.

• produkční 64palcovou tiskárnu Océ Colorado 1640 využívající inovativní technologii Canon UVgel.

• velkoformátové tiskárny Canon imagePROGRAF PRO-6000 a TM-205, které předvedou produkci špičkových fotografií a uměleckých tisků, voděodolných POS materiálů či plakátů.

Canon imagePRESS C850, multifunkční tiskárnu pro digitální produkční tisk

Seznámíme vás s optimalizací workflow s možnostmi pokročilé automatizace od předtiskové přípravy, přes řízení procesu a digitální tisk až po finalizace v podobě řezání na stolovém řezacím plotru Konsberg X24. Dále se můžete těšit na ukázku možností digitálního tisku a pro inspiraci vám předvedeme bohatý výběr reálných aplikací.

Pro naše zákazníky jsme připravili možnost zúčastnit se a seznámit se s novinkami  z portfolia Canon. Na níže uvedeném odkazu získejte vstupenku zdarma. Těšíme se na vás na stánku Canon, PVA EXPO Praha – Letňany, hala 4, stánek 4B06.

ZÍSKAT VSTUPENKU ZDARMA

Napsat komentář :

* Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna

%d blogerům se to líbí: