Vyhledávání

Dárkové předměty a tiskové služby

———-

Nabízíme Vám výrobu originálních předmětů s Vaší fotografií nebo obrázkem. Vyberte si fotku nebo buďte kreativní a motiv si například sami namalujte.

Zadejte zakázku na fotodárek online

On-line Tiskové centrum

ŠPIČKOVÁ TECHNIKA CANON K VAŠIM SLUŽBÁM

Malonákladové zakázky realizujeme na profesionálních zařízeních Canon, které patří ke špičce na trhu. Na tiskovém stroji tiskneme a kopírujeme do formátu SRA3 a v rozsahu gramáží 70-300 g/m2. Tiskneme na běžné bílé i barevné kopírovací papíry, křídové papíry i propisovací formuláře, vytváříme letáky, oznámení, vizitky, vstupenky atd. Můžete nás navštívit osobně,data přijímáme pomocí FORMULÁŘE, aplikace naší webové samoobsluhy, případně po domluvě i e-mailem. Vytvořené zakázky distribuujeme po celé české republice vlastní dopravou nebo smluvním přepravním partnerem.

Náš velkoformátový plotr, na kterým můžeme zrealizovat tisk dokumentace, map, projektů či fotografií až do formátu A0 je vybaven i velkoformátovým scannerem. Proto můžeme nabídnout i skenování Vašich dokumentů až do formátu A0 a jejich následné uložení na paměťové médium, nebo zkopírování včetně následných dokončovacích prací.

Můžeme Vám pomoci? Napište nám    Back to Top