Nový stolní skener A4 od Canonu je ideální pro flexibilní pracoviště

PRAHA, 17. října 2023 – Společnost Canon Europe představila spolehlivý, bezpečný a produktivní kompaktní stolní skener imageFORMULA DR-S250N. Ten umožňuje rychlé a snadné skenování a sdílení dokumentů z široké škály zařízení, což vyhovuje potřebám moderního flexibilního pracoviště.

Pro většinu organizací je skenování klíčovou součástí každodenního provozu. Tento stolní skener formátu A4 splňuje požadavky na lepší spolupráci mezi více různými pracovišti, usnadňuje rychlé sdílení souborů a udržuje v chodu pracovní postupy s velkým množstvím dokumentů.

Flexibilní a všestranná konektivita

Dokumentový skener imageFORMULA DR-S250N poskytuje uživatelsky přívětivý a jednoduchý přístup ke sdílení dokumentů s flexibilními možnostmi konektivity, které uživatelům umožňují bezproblémové připojení prostřednictvím lokální sítě (LAN) nebo přímo přes USB. Je vybaven novou funkcí webového skenování a odstraňuje zdlouhavé nastavování způsobené instalací ovladačů nebo softwaru. Omezuje tak prodlevy v pracovním procesu.

Zařízení lze snadno zprovoznit – uživatelé jednoduše naskenují QR kód zobrazený na skeneru pomocí svého mobilního zařízení. Získají tak okamžité připojení k aplikaci CaptureOnTouch LITE Web založené na prohlížeči skeneru. Skener imageFORMULA DR-S250N je také kompatibilní s řadou zařízení, včetně tabletů, PC, MacBooků a Chromebooků a přináší tak flexibilitu a pohodlí těm, kteří potřebují přístup k výkonným funkcím pro skenování v prostředí kanceláře nebo sdíleného pracovního prostředí.

Zařízení je také vybaveno funkcí přímého skenování, která uživatelům umožňuje nastavovat běžné pracovní postupy skenování přímo, bez nutnosti použití počítače nebo dalšího skenovacího softwaru. Díky tomu mohou zaměstnanci napříč pracovním kolektivem skenovat dokumenty přímo do e-mailu, sdílených složek a kolaborativních platforem, jako jsou Teams nebo Slack, pouhým stisknutím tlačítka.

Produktivita a kvalita

Nejnovější skener imageFORMULA nedělá navzdory své vysoké produktivitě kompromisy v kvalitě a nabízí uživatelům špičkové funkce zpracování obrazu, které poskytují vysoce kvalitní výstupy skenování. Díky kontaktním obrazovým snímačům (CIS) si mohou uživatelé užívat ostřejšího obrazu, menšího zkreslení a lepší čitelnosti textu.

Jakmile uživatel dokument naskenuje, lze pomocí optického rozpoznávání znaků (OCR) vytvářet soubory s možností úprav a vyhledávání, což umožňuje efektivní spolupráci a sdílení dokumentů mezi pracovníky. Skener je kompatibilní se širokou škálou typů dokumentů, včetně právních dokumentů, účtenek, firemních karet a pasů, a zvládá tak širokou škálu kancelářských úloh.

Snadnější zabezpečení dokumentů

Vzhledem k tomu, že se podniky všech velikostí stále více zabývají zabezpečení svých informačních technologií, mají IT manažeři za úkol lépe porozumět perimetru své vlastní organizace a zjistit, kde jsou potenciální slabá místa. Skener imageFORMULA DR-S250N posiluje zabezpečení přístupových míst v síti tím, že zajišťuje, aby skenované dokumenty nezůstávaly ve skeneru, a minimalizuje tak riziko úniku důvěrných dat bez ohledu na to, kolik osob zařízení sdílí.

Kromě toho mohou týmy IT snadno spravovat uživatele, nastavovat omezení a přizpůsobovat nastavení předvoleb uživatelů při skenování prostřednictvím adresy aktivního adresáře nebo protokolu LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) – to je zárukou dokonalého zabezpečení dokumentů.

Navrženo s ohledem na udržitelnost

Skener imageFORMULA DR-S250N byl navržen s ohledem na udržitelnost – při výrobě se využívá obnovitelná solární energie. Jeho obal lze opakovaně použít a je biologicky rozložitelný. K výrobě zařízení byly použity také recyklované plasty a odolné komponenty, které jsou navrženy tak, aby vydržely déle. Navíc jeho nízká hmotnost 3,4 kg pomáhá minimalizovat dopad na životní prostředí spojený s přepravou.

    This will close in 0 seconds