Canon Acredited Partner 2016

Proxima spol. s r.o. Webová samoobsluha

Webová samoobsluha je bezpečný a snadný nástroj pro objednání spotřebního materiálu, nahlášení počítadel či servisního požadavku. V samoobsluze můžete také vytisknout PDF dokumenty. Objednat krabičku s vlastním potiskem či výřezem, a mnohem více...

Přejít do samoobsluhy

Aktuální akce

Copyshop Canon Karlovy Vary

Kopírovací centrum
PO-PÁ 8.30-12.00 12.30-17.00 Tiskové a kopírovací služby, produkční lisk letáků, velkoformátový plnobarevný tisk, kopírování a skenování, výroba dárkových předmětů, potisk textilu, výroba razítek

Moskevská 26, 360 01 Karlovy Vary
+420 353 222 030
tisk@kvproxima.cz


Karlovy Vary

PROXIMA spol. s r.o.
sídlo společnosti, obchodní oddělení a servisní středisko

Moskevská 26, 360 01 Karlovy Vary
+420 353 222 538, +420 777 685 507
info@kvproxima.cz


Praha - Zbuzany

Can21 Praha
Centrála, obchodní oddělení

U Menhiru V/274, 252 25 Zbuzany
+420 235 521 132
info@can21.cz


Olomouc

Can21 Olomouc
kontaktní místo - Eduard Volek

V Hlinkách 11 779 00, Olomouc
+420 585 751 689
olomouc@can21.cz


O nás

Firma Proxima spol. s.r.o. působí již od roku 1991 v oboru kancelářské techniky. Pro své zákazníky zajišťuje pomoc s výběrem, její pořízení a také následný záruční a pozáruční servis. Již od počátku se svými výsledky a přístupem zařadila do páteřní sítě společnosti Canon, od které pravidelně získává certifikáty, čerpá podporu pro své projekty a obchodní a servisní školení pro svúj tým.

Společnost Proxima spol.s r.o., jako jedna z prvních společností v regionu, s cílem přiblížit kancelářskou techniku veřejnosti, otevřela v centru Karlových Varů kamennou prodejnu se zaměřením na kopírování a tisk dokumentú. Znamenalo to vysokou investici do nákupu profesionální kopírovací techniky, avšak díky tomuto kroku se stala značka Canon v regionu synonymem pro kvalitní služby v tomto oboru. V dalších letech se k tomuto přidružila i výroba a potisk reklamních předmětů a potisk textilu.

Důležitý přelom v historii společnosti se odehrál v roce 2013, kdy došlo ke vstupu firmy Can21 jako strategického partnera. Spolu s tím došlo k vybudování nových principů fungování firmy a vybavení technikou pro malonákladový profesionální tisk se zaměřením na zakázky od větších společností. Spolu s tím byl vytvořen systém webové zákaznické podpory a taká elektronická sběrna zakázek, která nabízí služby od zadání zakázky přes její výrobu až po následné kompletování a distribuci po celé ČR.

Proxima spol. s.r.o. současné době provozuje prodejní a servisní místo v Karlových Varech na Moskevské ulici č.26. V prostorách prodejny poskytuje služby černobílého i plnobarevného kopírování a tisku až do formátu A0 a ostatní přidružené služby jako skenování do formátu A0, laminovaní a vazba dokumentů, výrobu reklamních předmětů od návrhu po realizaci, výrobu razítek a prodej ostatní drobné techniky pro každou kancelář.

Neváhejte se na nás obrátit s konkrétními dotazy


Děkujeme

Ke stažení


 Odkaz ke stažení ovladačů a příruček Canon
3.5.17 Stáhněte si ovladače pro výrobek Canon. Stáhněte si software pro výrobek Canon. Stáhněte si uživatelskou příručku pro výrobek Canon.


 leták infoCanALL Canon Home & Office pro období LISTOPAD 2017
1.9.17 Leták zahrnuje vybrané akční produkty z nabízeného sortimentu Canon. V souvislosti s vydáním tohoto letáku od nás obdržíte níže uvedené dárky k níže uvedeným vybraným produktům.


 leták infoCanALL Canon OFFICE pro období LISTOPAD 2017
1.9.17 Leták zahrnuje vybrané akční produkty z nabízeného sortimentu Canon. V souvislosti s vydáním tohoto letáku od nás obdržíte níže uvedené dárky k níže uvedeným vybraným produktům.


 Ceník prací kopírovacího střediska
1.3.17 Proxima spol. s.r.o. současné době provozuje prodejní a servisní místo v Karlových Varech na Moskevské ulici č.26. V prostorách prodejny poskytuje služby černobílého i plnobarevného kopírování a tisku až do formátu A0 a ostatní přidružené služby jako skenování do formátu A0, laminování a vazbu dokumentů, potisk dárkových předmětů, výrobu razítek a prodej ostatní drobné techniky pro každou kancelář.


 Kopírovací stroje s nízkými provoznímy náklady
2.10.17 Canon iRAC3520i - barevná multifunkční kopírka, tiskárna, skener za akční cenu 39.900,-Kč bez DPH !!!


 Aplikace Teamviewer ke stažení
20.9.16 Pokud potřebujete naši vzdálenou pomoc s nastavením Vašeho počítače, použijte odkaz ke stažení aplikace Teamviewer a sdělte nám klientské ID Vaší instalace.


 Servisní smlouva obecná
23.6.16 Obecný návrh servisní smlouvy na pronájem a servis tiskárny nebo multifunkční kopírky se skenerem.


 Therefore okamžitý přístup ke klíčovým informacím
20.9.16 Informace jsou životadárnou mízou vašeho podnikání – páteří efektivního rozhodování. Takže je frustrující, když lidé stráví v průměru přes čtyři hodiny týdně hledáním informací*. Therefore™ tuto neefektivnost rychle napraví pomocí snadno implementovatelného systému na ukládání a vyhledávání informací, který poskytuje každému okamžitý přístup ke všem potřebným informacím, a to efektivně, hospodárně a bezpečně.


 uniFLOW efektivní řízení tisku, skenování a kopírování
20.9.16 Společnosti všech velikostí mohou využívat uniFLOW Output Manager pro zajištění efektivnější kontroly a správy celého strojového parku tiskáren. Tento komplexní softwarový systém založený na webovém rozhraní je navíc jak modulární, tak konfigurovatelný, takže umožňuje tvorbu řešení odpovídajících konkrétním podmínkám a potřebám daného podniku.